Vereniging

Stemt jij/u ook op ons in de Rabo ClubSupport actie?

Wij doen mee met de Rabo ClubSupport actie!
Deze week kan er nog gestemd worden. Ben je lid van de Rabobank, geef je dan een van je stemmen aan ons?

De Gymnastiekvereniging Balkbrug bestaat 70 jaar dit jaar. Bij opstart werd er alleen gymnastiekles en selectie turnen gegeven. Tegenwoordig wordt er daarnaast les gegeven aan kleuters, senior fit, steps, total body workout, streetdance en freerunning i.s.m. Reestdal Outdoor. We zijn een kleine vereniging die de laatste jaren een terugloop kent in ledenaantal door o.a. de vele mogelijkheden aan andere sporten hier en buiten het dorp.
Bestedingsdoel:
Het is voor een kleine vereniging in een dorp lastig om met steeds minder financiële middelen beweging /sport mogelijk te blijven houden voor alle leeftijdsgroepen. Tevens is leiding steeds lastiger te vinden. We willen dit blijven bieden voor de leefbaarheid van Balkbrug en voor het opbouwen en onderhouden van sociale contacten voor zowel het jongere kind als de senioren. Juist voor die 2 groepen is beweging en sociaal contact van belang voor ontwikkeling, levensvreugde, sociaal contact en gezondheid.

Leave a Reply