Vereniging

Pré-instap wedstrijd op 13 april 2019 te Nieuwleusen

Op 13 april vond de turnwedstrijd plaats voor de jongste turnsters, de pré instap en de pré-préinstap. Milou en Indy deden hier aan mee. De wedstrijd vond plaats in Nieuwleusen. De meiden waren erg zenuwachtig maar hadden er wel veel zin in. Ze hadden de afgelopen weken hard gewerkt op de lastige oefeningen zo goed mogelijk te kunnen uitvoeren. Met hun roze pakjes en de haren strak in de vlechten waren ze er klaar voor. Sprong was het eerste onderdeel. De lastige handstand plat val en zweefrol werden netjes uitgevoerd. Daarna op naar brug. Ook hier ging het super. Tijdens de oefening op de lange mat werd er strak gewerkt en de meiden lieten mooie onderdelen aan de jury zien. Als laatst gingen de meiden naar balk. Dit is een lastig onderdeel maar ondanks de zenuwen deden de meiden het top. Met een kleine val werden en toch nog hoge punten gescoord. Tijdens de prijs uitreiking bleek dat het harde trainen van afgelopen weken niet voor niks was geweest. Milou mocht naar voren komen om de zilveren medaille op te halen! Indy werd knap 8e. Wat een top dag. Meiden erg goed gedaan!!

Leave a Reply