Vereniging

Finale 6e divisie op 20 april


20 april was het dan zover, de finale! Er deden maar liefst 8 turnsters mee. Florien beet het spits af. Ze liet keurige oefeningen zien. Florien had hard geoefend op de handstand plat val en deze ging super. Ze werd knap 10e op sprong. Maar het onderdeel vloer ging toch het allerbeste, hier haalde ze een 7e plek! Florien werd 12e totaal. Daarna was het de beurt een Heike. Heike liet stabiele oefeningen zien en alles ging erg goed. Heike haalde een hele mooie 5e plaats op vloer en zelfs een eerste plaats op sprong. De val aan de brug kwam haar duur te staan… Heike greep net naast het podium en werd 4e. Een knappe prestatie. De volgende turnster was Lisette. Voor Lisette was het een grote verassing dat ze mee mocht doen met de finale. Lisette was namelijk eerste reserve en door een uitval mocht ze toch mee doen. Ook Lisette liet mooie oefeningen zien, een mooie 17e plek op sprong en een keurige 10e plek op balk. Lisette werd 17e totaal. Hierna was het de beurt aan Manouk. Ook Manouk had hard getraind en de lastige overslag bij sprong en de salto van brug werden netjes uitgevoerd. Maar ook op het onderdeel vloer is Manouk erg gegroeid. Hier haalde ze zelfs een 5e plek. Manouk werd keurig 15e totaal. En als laatste waren de senior dames aan de beurt. Ellen, Amber, Henriette en Lisanne hadden er zin in maar vonden het ook erg gezellig om met zn vieren de finale te turnen. Brug was het eerder onderdeel. Er werden verschillende en mooie oefeningen geturnd. De meiden mogen namelijk zelf de oefeningen in elkaar zetten, al zitten er wel verschillende eisen aan. Amber haalde een mooie 7e plek op brug. Daarna gingen de dames naar sprong. De overslagen werden prima gesprongen. Balk blijft een lastig onderdeel, er werden wat schoonheid foutjes gemaakt. Maar op vloer herpakte de meiden zich weer. De oefeningen op muziek werd netjes uitgevoerd. Tijdens de uitreiking mocht Amber Post de tweede prijs in ontvangst nemen. Een knappe prestatie. Alle meiden hebben het top gedaan. We kijken terug op een mooie maar vooral gezellige dag!

Leave a Reply