Vereniging

Play off 6e divisie 30 maart

Dit keer reden we naar Hengelo voor de play off wedstrijd. Florien mocht als eerste beginnen. Ze had hard geoefend en liet zien dat ze erg netjes kan werken. Helaas gingen er maar 10 meisjes door en Florien had een mooie 14e plek behaald. Maar de volgende dag bleek dat er 4 extra meisjes door mochten naar de finale. Wat een verrassing!

Rosemarie deed het erg goed op vloer en brug. Ook de ingewikkelde zweefstand werd keurig uitgevoerd! Knap gedaan rozemarie. Helaas geen plekje voor de finale maar Rosemarie heeft het super gedaan.

De jeugd 1 meiden waren daarna aan de beurt. Ze begonnen op balk met de super lastige oefening. Dit werd niet geheel vlekkeloos uitgevoerd maar de handstanden gingen goed!! Ook op brug deden ze meiden het goed. Ook voor hun geen finale plek, maar de meiden kunnen nu al lekker aan de slag voor komend seizoen.

Manouk was als laatste aan de beurt. Ze liet strakke oefeningen zien en dit werd beloond met een 2e plek! Super gedaan Manouk, op naar de finale!

Leave a Reply