Vereniging

Prijsuitreiking onderlinge afsluitende gymnastiekwedstrijd 14 juli 2018

Op 14 juli jongstleden vond de afsluitende gymnastiekwedstrijd plaats van dit seizoen. Het was gezellig druk die ochtend. De sfeer was goed en de kinderen deden enorm hun best. Trotse ouders, broers en zussen, opa’s en oma’s en andere belangstellenden keken met veel plezier en trots naar de kinderen die op balk, lange mat, brug en sprong hun uiterste best deden.
Hierbij van de verschillende groepen de prijswinnaars.

Woensdag 5 september beginnen de lessen weer. Juf Anja heeft afscheid genomen maar Ilka Sprong gaat het met veel plezier van haar overnemen.
groep 3&4 van 16:30 uur tot 17:25 uur
groep 5&6 van 17:25 uur tot 18:20 uur
groep 7&8 van 18:20 uur tot 19:15 uur
Wil jij of uw kind meedoen? Kom naar de gymzaal en geef je op. Je bent van harte welkom!

Leave a Reply