Vereniging

Foto’s en verslag play off wedstrijd 31 maart te Nieuwleusen

Afgelopen zaterdag vond de play off wedstrijd plaats. Hier streden de turnsters voor een plek in de finale. De instap meiden beten de spits af. Ze hadden hard getraind en lieten nette oefeningen zien. Voor Sophie, Rosemarie en Mayke was dit hun eerste wedstrijd seizoen. Extra spannend dus. Sophie en Rosemarie kwamen helaas net wat puntjes te kort voor een plek in de finale. Mayke mocht wel een stapje naar voren doen. En heeft dus een plek in de finale bemachtigt. Lianne was daarna aan de beurt. Wat had ze hard getraind! Door helaas een kleine fout op brug kwam Lianne net wat punten te kort voor een finale plek.
Als laatste was Manouk aan de beurt. Ook Manouk zette alles op alles voor een plek. Door mooie en nette oefeningen mocht Manouk zelf de eerste prijs in ontvangst nemen! Wij als trainsters kijken terug op een succes volle dag! Dames alvast veel succes tijdens de finale!
Iris & Louise

Leave a Reply