Vereniging

Plaatsingswedstrijd selectie turnen te Westerhaar 17 februari 2018

Afgelopen zaterdag 17 februari deden de turnsters van Balkbrug mee aan de eerste turn wedstrijd van dit seizoen. Ze hadden allemaal super hard getraind om hun oefeningen aan de jury te mogen laten zien. In de ochtend waren de jongste en oudste meiden van de groep aan de beurt. Voor Heike, Mayke, Rosemarie en Sophie was dit hun eerste grote wedstrijd. Wat waren ze zenuwachtig maar ze hebben het goed gedaan! Sophie was jarig en mocht om zich toe laten zingen even op de ereplaats staan. Heike heeft zich de plaats voor de finale, de andere meiden mogen zich nog een keer bewijzen tijdens de play off wedstrijd. Meike en Manouk kwamen uit in de jeugd 2 categorie. Voor het eerst hadden ze een eigen oefening met muziek op vloer. Erg spannend maar vooral leuk! De dames lieten zien dat ze hard hadden getraind. Manouk kwam net wat puntjes tekort. Ook zij mag nog een keer turnen tijdens de play off. Meike mocht de eerste plaats in ontvangst nemen. Lianne en Lisette waren in de middag aan de beurt. Lisette en Lianne lieten mooie oefeningen zien. Lisette heeft zich geplaatst voor de finale en Lianne mag het nog een keer proberen tijdens de play off wedstrijd. Het was een zeer geslaagde dag! Wij als training kijken met trots terug op de eerste wedstrijd! Iris & Louise

Leave a Reply