Vereniging

Afscheid mannengym Gymnastiekvereniging Balkbrug

Aan het einde van dit sportseizoen 2016-2017 hebben de mannen van gymnastiekvereniging Balkbrug besloten te stoppen met hun groep. Al een aantal jaren verzorgden ze zelf de lessen nadat hun leider weggevallen was. De groep bestond nog maar uit 5 mannen waarvan er nog meer uit zouden vallen i.v.m. gezondheidsproblemen dus besloten de mannen zelf dat het moment daar was. Jammer maar begrijpelijk. Daar het lidmaatschap van enkele al tot 38 jaar terug ging besloot het bestuur om de mannen een herinneringsplaatje aan te bieden voor hun trouwe lidmaatschap al die jaren lang. Ze werden verrast bij d’Olde Heerd toen ze terugkwamen van hun afsluitende fietstocht. Jan de Bruin, Lefert Dekker, Gert Haasjes, Harm Hof en Arend Winters: bedankt voor jullie trouwe lidmaatschap en toewijding aan de vereniging! Het ga jullie goed.

Leave a Reply