Vereniging

Springwedstrijden 6-5-2017

Afgelopen zaterdag zijn de dames van de spring groep afgereisd naar het verre Ede om daar mee te doen aan de individuele springwedstrijden. In de ochtend deden Sharon Buursema, Henriette van de Klis, Joni de Haan en Linda Assink mee in de categorie dames senior. De dames begonnen op het onderdeel minitramp pegasus. Hier moesten ze drie verschillende sprongen laten zien. De tegenstanders waren erg strek en streden allemaal voor een podium plaats. De dames hebben mooie sprongen laten zien en Sharon Buursema werd daarom ook beloont met een mooie 5e plek op dit onderdeel. Ook op het onderdeel plank kast scoorde de dames erg goed. Joni de Haan ging er met de 2e plaats er van door en Linda Assink behaalde de 4e plaats. Als laatste onderdeel van deze lange ochtend lieten we zien dat we ook goed kunnen springen op het onderdeel minitramp. Henriette en Sharon deden mee in de categorie dames senior D. Henriette van de Klis behaalde een verdiende 7e plaats en Sharon werd 10e. De andere 2 springster deden mee in de categorie dames B met maar liefst 36 deelnemers. Linda Assink werd 15e en Joni de Haan 23e. Het was een zeer geslaagde maar ook vooral gezellige ochtend.

In de middag was het de beurt aan Bente Lopers. Het was voor Bente een spannende dag want het was voor haar haar eerste individuele spring wedstrijd. Maar wat heeft ze het goed gedaan! Bente deed mee in de categorie dames jeugd B. Dit is een enorme categorie maar Bente liet zich niet van de wijs brengen. Plankoline kast was het eerste onderdeel waar Bente 3 mooie sprongen liet zien. Er deden 38 andere springsters mee aan dit onderdeel maar Bente liet er veel achter zich en werd knap 13e. Airtumbing was een bijzonder onderdeel. Bente heeft maar een keer kunnen oefenen en was daarom ook enorm zenuwachting. De eerste sprong, Salto arabier flik flak flik flak ging super goed en Bente werd ook beloont met een mooie 24e plek. Er deden maar liefst 40 andere meisjes mee. Op minitramp werd Bente 33e en op minitramp pegasus 44e. Het was een geslaagde wedstrijd dag. Er zijn mooie resultaten behaald. Volgende week kom Indy Lopers in actie.

Leave a Reply